Oferty pracy

Aktualne oferty pracy:

Rekrutacja na stanowisko: Księgowa

Miejsce pracy: Rzezawa (pow. bocheński)
Region: małopolskie

Opis Stanowiska:

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby
  • wewnętrzne oraz  dla instytucji zewnętrznych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku pracy w pełnej księgowości
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima – mile widziana
  • Zaangażowanie oraz dokładność, umiejętność prowadzenia analiz, interpretacji i wnioskowania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilizacja zawodowa
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Lokalizacja miejsca pracy: Rzezawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  adres kadry@mawi-poland.pl lub kontakt telefoniczny 146116106/07

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę MAWI SP. J Rzezawa oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)”. Rzezawa ul. Przemysłowa 75 Poland tel.: +48 14 6116106-07-08 wew 19 e-mail: kadry@mawi-poland.pl  www.mawi-poland.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Rekrutacja na stanowisko: Monter urządzeń chłodniczych

  • Prowadzi prace montażu urządzeń chłodniczych
  • Wiercenie otworów gotowych częściach do urządzeń
  • Skręcanie poszczególnych elementów urządzeń chłodniczych
  • Wiercenie, skręcanie, nitowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako monter (mile widziane)
  • Zaangażowanie oraz dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Praca w zgranym zespole i miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  adres kadry@mawi-poland.pl lub na olx

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w zw. z art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - dalej RODO, oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAWI SP.J Rzezawa z/s w ...., moich  danych osobowych  zawartych CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Rekrutacja na stanowisko: Pomocnik Lakiernika

  • przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
  • szlifowanie, odtłuszczanie powierzchni
  • lakierowanie elementów
  • suszenie,
  • realizacja innych prac związanych z produkcją

Wymagania:

  • Zaangażowanie oraz dokładność, chęć pracy
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

logowanie