Copyright © Mawi Poland
Realizacja:
Mapa strony Licznik odwiedzin: 890442

Szafa chłodnicza na napoje

Szafa chłodnicza – do restauracji czy sklepu?

Szafy chłodnicze na napoje można spotkać wszędzie, gdzie sprzedaje się napoje. Ze względu na temperatury, panujące w Polsce i na świecie latem, zakup szafy chłodniczej może korzystnie wpłynąć na sprzedaż. Tak naprawdę takie szafy na napoje można spotkać wszędzie: w sklepie spożywczym, restauracji, pubie, a także na dworcach i przy kioskach.

Wymogi:

Szafy chłodnicze muszą przejść szereg testów, żeby spełnić restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej. Oprócz tego każdy sprzedawca chciałby, żeby taka szafa chłodnicza zużywał jak najmniej prądu i wytrzymał wiele lat. Jest to możliwe, jednak trzeba zdać sobie sprawę z tego, że za wysokiej jakości produkt, który posłuży nam przez lata, trzeba zapłacić – w dłuższej przyszłości jednak zawsze wyjdziemy na plus.

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości szafy chłodnicze, które spełniają dyrektywy UE. Wszystkie nasze produkty są oznaczone znacznikiem CE. Nasz szafy chłodnicze na napoje nie tylko mają wysoki zakres temperatur, ale również są szczelne – w przypadku nieszczelnych szaf chłodniczych występuje bowiem ryzyko, że taka szafa będzie pobierała więcej prądu, niż powinien. Dodatkowo nasze produkty są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne, jak odgniecenia czy zarysowania. Wysoka jakość materiałów, których użyto do produkcji szaf chłodniczych, sprawią, że szafa posłuży wiele lat.

W naszym sklepie dostają Państwo gwarancję na wszystkie urządzenia. Regały chłodnicze, sprzedawane w naszym sklepie, są najwyższej jakości. Charakteryzują się energooszczędnością, estetyką wykonania oraz szerokim wyborem pomiędzy modelami. Zapraszamy!

logowanie